O nas

INCANTO - profesjonalny salon kosmetyczny w Legnicy

Czy zastanawiałaś się kiedyś co sprawia, że ponownie chcesz odwiedzić gabinet kosmetyczny? Profesjonalizm, atrakcyjne ceny? Miła atmosfera? Gwarancja bezpieczeństwa? Zadowolenie i satysfakcja z wykonywanych zabiegów?

Zajmuję się kosmetyką od wielu lat. Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem z dużym doświadczeniem. Moje wykształcenie zdobyłam we Florencji, gdzie uczęszczałam do szkoły New Line Cosmetics oraz pracy w prestiżowym salonie Centro Estetico Charme.

Dzięki wiedzy, którą tam zdobyłam, potrafię dobrze dobrać zabiegi do potrzeb klienta. Wszystko to w kameralnej i miłej atmosferze panującej w salonie. Przykładam dużą wagę, aby moi klienci mogli poczuć się wyjątkowo. Dbam także o to, by jakość świadczonych prze zemnie usług wciąż rosła. Uczęszczam na różnego rodzaju szkolenia i sympozja.

Pilnuję czystości i sterylności zabiegów, używając wysterylizowanych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Sterylizacja w autoklawie zapewnia moim klientom 100% gwarancji na to, że nie zakażą się grzybicą, żółtaczką czy HIV podczas wykonywania zabiegów.

Zapraszamy do kontaktu


Umów się na wizytę telefonicznie
537 551 115

lub skorzystaj
z formularza kontaktowego!

Odwiedź nasz profil na Facebooku
FACEBOOK

Zapraszamy do współpracy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gabinetu oraz metodami, które pozwolą skutecznie odmłodzić i ujędrnić skórę, zniwelować cellulit oraz wyszczuplić ciało.

Słynę z uczciwości i lojalności wobec swoich klientów, czego dowodem jest otrzymane w 2016 roku zaświadczenie o pozytywnym przejściu badania ''Tajemniczego klienta''. Zaświadczenie jest potwierdzeniem kompetencji i wiedzy praktycznej personelu salonu.